Bieżnikowane 4x4

Nie ma żadnych produktów

Opony terenowe prezentowane na naszej stronie produkowane są przez włoską bieżnikownię PNEUS OVADA, która od ponad trzydziestu lat zajmuje się regeneracją opon.

PNEUS OVADA – z miłości do off-roadu

Pasja do off-roadu sprawiła, że prawie od samego początku ta marka produkuje opony 4x4. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów do produkcji, jako jedni z niewielu w Europie produkują oponę MAXI CROSS znaną i cenioną przez liczne grono rajdowców. Obecnie jest jednym z większych producentów opon regenerowanych do samochodów terenowych.

Dlaczego warto kupować bieżnikowane opony terenowe?

Używanie bieżnikowanych opon niesie za sobą wiele zalet. Kupno tego rodzaju produktów jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Cena opony bieżnikowanej jest niższa nawet o 30% od tanich modeli nowych opon. Co więcej, w dobie ogromnego zanieczyszczenia środowiska, takie produkty stanowią ekologiczną alternatywę, gdyż proces bieżnikowania jest znacznie mniej szkodliwy od produkcji nowych opon. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść używania bieżnikowanych opon jest fakt zmniejszonego ryzyka utraty przyczepności podczas jazdy po nawierzchni pokrytej wodą.